شانگهای Poochun شرکت صنعت، با مسئولیت محدود

گواهی
کیفیت خوب مواد اولیه دارویی برای فروش
کیفیت خوب مواد اولیه دارویی برای فروش
چت IM آنلاین در حال حاضر

پودر رشد مو

هورمون های استروئیدی پودر ریزش مو 98319-26-7، فیناستراید برای هورمون های جنسی مردانه

  • هورمون های استروئیدی پودر ریزش مو 98319-26-7، فیناستراید برای هورمون های جنسی مردانه
جزئیات محصول:

هورمون های استروئید پزشکی مواد اولیه فیناستراید برای هورمون جنسی مردانه Propecia رشد مو


شرح

فیناستراید، که تحت نام تجاری Proscar و Propecia به فروش می رسد، از جمله داروهایی است که برای درمان هیپرپلازی خوش خیم پروستات (پروستات بزرگ شده) و ریزش موی مردان استفاده می شود. این یک مهار کننده نوع II و نوع III 5α - ردوکتاز است؛ 5α - ردوکتاز، آنزیم، تستوسترون را به دی هیدروتستوسترون (DHT) تبدیل می کند.

استفاده از پزشکی

1. بزرگ شدن پروستات

پزشکان گاهی اوقات از فیناستراید برای درمان BPH استفاده می کنند که به صورت غیر رسمی به عنوان پروستات بزرگ شناخته می شود. فیناستراید ممکن است علائم مرتبط با BPH را بهبود بخشد مانند ادرار کردن، افزایش طول عمر در شب برای ادرار کردن، تردید در شروع ادرار و کاهش جریان ادرار. این تسکین دهنده علائم کمتری نسبت به تسلسوزین و تسکوزن علائم تسکین دهنده عوارض جانبی دارد (شش ماه یا بیشتر از درمان با فیناستراید برای تعیین نتایج درمان درمانی ضروری است). مزایای علائم بالینی در افراد با حجم پروستات بیشتر از 40 سانتی متر دیده می شود. در مطالعات طولانی فیناستراید اما مهار کننده های آلفا 1 خطر ابتلا به ادرار حاد را کاهش می دهد (-57٪ در 4 سال) و نیاز به جراحی (-54٪ در 4 سال). اگر دارو قطع شود، هرگونه مزایای درمانی در حدود 6-8 ماه معکوس می شود.

2. ریزش الگو

گاهی اوقات فیناستراید برای درمان ریزش مو (آلوپسی آندروژنیک) در مردان تنها استفاده می شود. درمان مو از دست رفته بیشتر است و پس از شش ماه درمان بهبودی حدود 30٪ در ریزش مو را تسریع می کند، اما اثر آن معمولا تا زمانی که دارو مصرف می شود ادامه پیدا کند، هرچند در موارد خاص موهای ناخواسته به طور نامحدود پس از قطع دارو آرام می شوند. فیناستراید نیز برای ریزش مو در زنان آزمایش شده است؛ نتایج بهتر از پلاسبو نبود.

3. رشد بیش از حد مو

فیناستراید در درمان هیرسوتیسم (رشد بیش از حد صورت و / یا موی بدن) در زنان موثر است. در مطالعه 89 زن مبتلا به هیپرآندروژنیسم به علت سندرم دائمی آدرناس، فیناستراید پس از 2 سال درمان کاهش هیرسوتیسم صورت و کاهش 73 درصدی هیرسوتیسم بدن را کاهش داد. مطالعات دیگر با استفاده از فیناستراید برای هیرسوتیسم نیز این را به صراحت موثر دانسته است.

4. زنان فرانسوی

فیناستراید گاهی اوقات در درمان جایگزینی هورمون برای زنان فرانسوی به علت خواص آنتی آندروژن در ترکیب با یک فرم استروژن استفاده می شود. با این وجود، تحقیقات بالینی کمی برای استفاده از فیناستراید برای این هدف انجام شده است و شواهد اثربخشی محدود شده است. علاوه بر این، هنگام تجویز فیناستراید به زنان ترانسژنر توصیه می شود، زیرا ممکن است فیناستراید با عوارض جانبی مانند افسردگی، اضطراب و افکار خودکشی همراه باشد، علائمی که به طور خاص در جمعیت فرانسوی و دیگر افرادی که در معرض خطر بالا هستند، همراه است.

مشخصات

موارد تست مشخصات نتایج آزمون
شرح پودر کریستالی سفید یا سفید پودر بلوری بی رنگ
چرخش ویژه -56 ° ~ -60 ° -58.2 درجه
شناسایی IR مطابق با استاندارد کار مطابقت دارد
HPLC
انحلال پذیری آزادانه در کلروفرم و در الکل محلول است.
بسیار کمی در آب حل می شود
مطابق
فلزات سنگین ≤10ppm <10ppm
اب ≤0.3٪ 0.22٪
پس مانده های احتراق ≤0.1٪ 0.05٪
مواد نسبی حداکثر ناخالصی ها٪ 5/5 0.36٪
مجموع ناخالصی ها٪ 1.0 0.52٪
تست 98.5 ~ 101.0٪ 99.59٪
نتیجه مشخصات مطابق با استاندارد Enterprise است

پودر فیناستراید پودر پزشکی مواد اولیه 98319-26-7 برای Hyperplasia پروستات

  • پودر فیناستراید پودر پزشکی مواد اولیه 98319-26-7 برای Hyperplasia پروستات
جزئیات محصول:

پزشکی فیناستراید مواد اولیه برای التهاب پروستات الگوی مردانه ریزش مو 98319-26-7


شرح

فیناستراید یک ترکیب 4 - azotypic است که یک مهار کننده خاص آنزیم داخل سلولی - نوع II 5a - ردوکتاز در فرآیند متابولیسم تستوسترون است. هیپرپلازی خوش خیم پروستات یا هیپرتروفی پروستات به تبدیل تستوسترون به دی هیدروتستوسترون در پروستات بستگی دارد.

این دارو می تواند به طور موثر خون و دی هیدروتستوسترون را در غده پروستات کاهش دهد. گیرنده آندروژنی هیچ ارتباطی با گیرنده آندروژن ندارد. فیناستراید متعلق به 5 مهار کننده آلفا ردوکتاز است، مکانیسم از طریق هورمون آن، مهار تستوسترون به دی هیدروتستوسترون (DHT)، افزایش انقباض و بهبود علائم پروستات و میزان ادرار، پیشگیری از هیپرپلازی خوش خیم پروستات (BPH) است.

عملکرد

این دارو در اثر اثربخشی و ایمنی طولانی مدت (PLESS) در مطالعه علائم هیپرپلازی متوسط ​​و شدید پروستات، 3016 بیمار مبتلا به هیپرپلازی پروستات تحت درمان با این دارو، دفع مربوطه 4 ساله (مداخله جراحی)، سیستم ادراری مانند برداشتن transurethral غده پروستات و سایر برداشتن پروستات و یا نیاز به وارد کردن کاتتر احتباس ادرار حاد ارزیابی می شود. در این مطالعه دوسوکور، تصادفی، کنترل شده با پلاسبو، چند مرکز، درمان با این دارو به دفع کلی خطر ابتلا به سیستم ادراری به میزان 51 درصد کاهش یافت و میزان حجم پروستات قابل توجه و پایدار کاهش یافت و حداکثر سرعت جریان ادرار به طور مداوم افزایش یافت و علائم بهبود یافت.

اثرات فارماکولوژیک

فیناستراید 4 - ترکیبات نیتروژن هورمون استروئید، برای مهارکننده های خاص Ⅱ نوع 5 آلفا ردوکتاز، مهار تستوسترون محیطی به دی هیدروتستوسترون (DHT)، کاهش خون و پروستات، پوست و غیره در سطح DHT در سازمان است. رشد و توسعه پروستات و هیپرپلازی خوش خیم بستگی به DHT، فیناستراید با کاهش سطح خون و DHT در بافت پروستات و سرکوب هیپرپلازی پروستات و بهبود علائم بالینی مرتبط با هیپرپلازی خوش خیم پروستات است.

علائم

برای درمان هیپرپلازی پروستات استفاده می شود.

افراد قابل اجرا

بیماران مبتلا به BPH با علائم پیشرفته پروستات و دستگاه ادراری پایین.

بیماران با حجم بالای پروستات (40 میلیلیتر) و / یا سطح PSA سرم (PSA نسبت به 1.4 نان / میلی لیتر) نتایج بهتر داشتند

مشخصات

موارد تست مشخصات نتایج آزمون
شرح پودر کریستالی سفید یا سفید پودر بلوری بی رنگ
چرخش ویژه -56 ° ~ -60 ° -58.2 درجه
شناسایی IR مطابق با استاندارد کار مطابقت دارد
HPLC
انحلال پذیری آزادانه در کلروفرم و در الکل محلول است.
بسیار کمی در آب حل می شود
مطابق
فلزات سنگین ≤10ppm <10ppm
اب ≤0.3٪ 0.22٪
پس مانده های احتراق ≤0.1٪ 0.05٪
مواد نسبی حداکثر ناخالصی ها٪ 5/5 0.36٪
مجموع ناخالصی ها٪ 1.0 0.52٪
تست 98.5 ~ 101.0٪ 99.59٪
نتیجه مشخصات مطابق با استاندارد Enterprise است

98319-26-7 Hair Regrowth Powder Finasteride For Transgender Women Excessive Hair Growth

  • 98319-26-7 Hair Regrowth Powder Finasteride For Transgender Women Excessive Hair Growth
جزئیات محصول:

فیناستراید پزشکی مواد اولیه فیناسترید برای زنان ترانسداننده رشد بیش از حد مو


شرح

فیناستراید، همچنین به نام 17β- ( N -tert-butylcarbamoyl) - 4-aza-5α-androst-1-en-3-one، یک استروئید اندروستین مصنوعی و 4 است. این یک آنالوگ از هورمون های استروئیدی آندروژنی مانند تستوسترون و DHT است.

فیناستراید یک ترکیب لیپوفیل است.

جامعه و فرهنگ

اداره غذا و داروی توصیه می کند که اهدا خون یا پلاسمای حداقل یک ماه پس از مصرف آخرین دوز فیناستراید تعویق شود.

هارولد بورنشتاین، پزشک شخصی دونالد ترامپ، اعلام کرد تروپام فیناستراید را برای پیشگیری از رشد مو مصرف می کند.

ورزشکاری

از سال 2005 تا سال 2009، آژانس جهانی ضد دوپینگ فیناستراید را ممنوع کرد زیرا کشف شد که این دارو میتواند برای سوءاستفاده از استروئید استفاده شود. این قانون از تاریخ 1 ژانویه 2009 حذف شد، پس از بهبود روشهای تست، ممنوعیت غیر ضروری بود. ورزشکاران که از فیناستراید استفاده می کردند و از رقابت های بین المللی ممنوع بودند، شامل ژاک لاند، اسب جنگنده، سباستین گاتوسو، فوتبالیست Romário و دروازه بان یخ هاو تئودور بود.

نام های تجاری

نام تجاری دارو عبارتند از Propecia، برای مردان مبتلا به التهاب قلب (MPB) و Proscar برای Hyperplasia خوش خیم پروستات (BPH)؛ هر دو محصولات Merck & Co. 1 میلیگرم فیناستراید در پروپسیا و 5 میلی گرم در پروسار وجود دارد. ثبت اختراع Merck برای درمان فیناستراید برای درمان BPH منقضی شده در تاریخ 19 ژوئن 2006. Merck یک مجوز جداگانه برای استفاده از فیناستراید برای درمان MPB اعطا شد. این اختراع در نوامبر 2013 منقضی شده است.

جنجال

مردان در ایالات متحده و کانادا نگرانی در مورد اثرات جانبی جنسی پایدار "عبارت عبارتند از:" پس از فیناستراید پسوند "، که آنها می گویند با عوارض جانبی جنسی، عصبی، هورمونی و روانی است که می تواند در مردان که فیناستراید را برای از دست رفته یا پروستات بزرگ شده ". در سال 2012، یک گروه محافظت از سلامتی به نام بنیاد سندرم پست فیناستراید با هدف اصلی پیدا کردن درمان برای سندرم گزارش شده و یک هدف ثانویه افزایش آگاهی ایجاد شد. بر اساس گزارش مالی شرکت 1Q2016، Merck متهم به 1،385 دعوی حقوقی مربوط به محصول است که توسط مشتریان ادعا شده است که اثرات جانبی جنسی پایدار را پس از پایان درمان با فیناستراید تجربه کرده اند.

استفاده

اختلال عملکرد جنسی

این که آیا فیناستراید باعث اختلال عملکرد جنسی در طولانی مدت در برخی از مردان پس از متوقف کردن درمان با مواد مخدر است، مشخص نیست. گزارش های موردی از کاهش میل جنسی و یا اختلال نعوظ پس از متوقف کردن دارو وجود دارد و FDA برچسب را به روز می کند تا مردم را از این گزارش ها مطلع سازد. در سال 2010، یک شواهد کافی نسبت به فیناستراید وجود داشت که خطر اختلال عملکرد جنسی را افزایش داد، اما نه این که مردم به دلیل عوارض جانبی جنسی متوقف شد.

هنگامی که فیناستراید در ابتدا برای ریزش مو در سال 1997 تایید شد، بررسی تأیید FDA گزارش داد که به نظر می رسد به خوبی قابل تحمل است و شایع ترین عوارض جانبی مرتبط با عملکرد جنسی است. در بسیاری از افراد این داروها در صورتی که دارو قطع و گاهی حتی اگر دارو ادامه یابد، این عوارض جانبی حل می شود. آنها علاوه بر این بیان می کنند که "پرسشنامه عملکرد جنسی به نظر می رسد بازتابی حساس از اختلال در عملکرد جنسی داشته باشد".

یک بررسی متاآنالیز و سیستماتیک نشان داد که اختلالات جنسی، از جمله اختلال نعوظ، از دست دادن میل جنسی و کاهش انزال، ممکن است در 3.4 تا 15.8 درصد مردان مبتلا به فیناستراید یا دوتاسترید رخ دهد. این به کیفیت پایین زندگی مرتبط است و می تواند باعث ایجاد تنش در روابط شود. همچنین ارتباط با میل جنسی کاهش یافته است. گزارش شده است که در یک زیرمجموعه از مردان، این عوارض جانبی جانبی ناخوشایند حتی پس از قطع فیناستراید یا دوتاسترید ممکن است ادامه یابد.

مشخصات

موارد تست مشخصات نتایج آزمون
شرح پودر کریستالی سفید یا سفید پودر بلوری بی رنگ
چرخش ویژه -56 ° ~ -60 ° -58.2 درجه
شناسایی IR مطابق با استاندارد کار مطابقت دارد
HPLC
انحلال پذیری آزادانه در کلروفرم و در الکل محلول است.
بسیار کمی در آب حل می شود
مطابق
فلزات سنگین ≤10ppm <10ppm
اب ≤0.3٪ 0.22٪
پس مانده های احتراق ≤0.1٪ 0.05٪
مواد نسبی حداکثر ناخالصی ها٪ 5/5 0.36٪
مجموع ناخالصی ها٪ 1.0 0.52٪
تست 98.5 ~ 101.0٪ 99.59٪
نتیجه مشخصات مطابق با استاندارد Enterprise است

پودر ریزش مو Propecia با خلوص بالا، فورستراید خوراکی Proscar برای بیماری پروستات

  • پودر ریزش مو Propecia با خلوص بالا، فورستراید خوراکی Proscar برای بیماری پروستات
جزئیات محصول:

فیناستراید خوراکی Proscar مواد اولیه دارویی برای درمان موی درمان بیماری پروستات

شرح

پروپتیا (فیناستراید) برای درمان طاسی الگوی مردانه (آلوپسی آندروژنیک) در مردان استفاده می شود. هرچند استفاده از خوراکی به طور سیستماتیک DHT را کاهش می دهد، که ممکن است بر آموزش و درایور جنسی تاثیر بگذارد.

همچنین در ترکیب با دوکسازوزین در درمان هیپرپلازی خوش خیم پروستات (BPH) استفاده می شود. ] فیناستراید یک مهار کننده تستوسترون خوراکی فعال 5 نوع آلفا ردوکتاز است که مانع از آنزیم است که تستوسترون را به دی هیدروتستوسترون (DHT) تبدیل می کند.

به طور موضعی (بر روی پوست سر خود) آن را به برخی از اثر در به حداقل رساندن ریزش مو بیشتر. در ترکیب با Nizoral و spironolactone (که به هر حال بوی بد دهان) می تواند باعث کاهش معیشتی شود.

برای استفاده در چرخه های تستوسترون، من فکر نمی کنم این بد است در همه. به سادگی DHT کمتر از حد نرمال نمیخواهد. همانطور که مقدار تستوسترون در سیستم افزایش می یابد، مقدار فیناستراید مورد نیاز برای حفظ سطح به حالت طبیعی افزایش می یابد. من 5 میلی گرم در روز را در سطح گرم در هر هفته معقول و در مقایسه با دوز پایین تستوسترون کمتر.

برنامه های کاربردی

پروپتیا (فیناستراید) برای درمان طاسی الگوی مردانه (آلوپسی آندروژنی) در مردان استفاده می شود. به طور موضعی (بر روی پوست سر خود) آن را به برخی از اثر در به حداقل رساندن ریزش مو بیشتر. در ترکیب با Nizoral و spironolactone (که به هر حال بوی بد دهان) می تواند باعث کاهش معیشتی شود.

برای اولین بار از بیماری پروستات استفاده می شود. مطالعات بالینی نشان می دهد که با فیناستراید 1 میلی گرم در روز، مداوم دهان و دندان 3 ماه یا کمی طول می تواند رشد مو، پس از درمان مداوم 1 سال رشد مو به 48٪، و می تواند ادامه به سقوط، مصرف موهای سازمانی 2 سال مو نرخ رشد به 66٪ ~ 83٪ رسید.

مشخصات

موارد تست مشخصات نتایج آزمون
شرح پودر کریستال سفید یا خاموش سفید خاموش - پودر کریستالی سفید
چرخش ویژه -56 ° ~ -60 ° -58.2 درجه
شناسایی IR مطابق با استاندارد کار مطابقت دارد
HPLC
انحلال پذیری آزادانه در کلروفرم و در الکل محلول است. بسیار کمی در آب حل می شود مطابق
فلزات سنگین ≤10ppm <10ppm
اب ≤0.3٪ 0.22٪
پس مانده های احتراق ≤0.1٪ 0.05٪
مواد نسبی حداکثر ناخالصی ها ≤0.5٪ 0.36٪
مجموع ناخالصی ها ≤1.0٪ 0.52٪
تست 98.5 ~ 101.0٪ 99.68٪
نتیجه این مشخصات مطابق با USP29 است

53-43-0 پودر ریزش مو دای دهیدروپی اناندروسترون افزایش تولید اندوژن

  • 53-43-0 پودر ریزش مو دای دهیدروپی اناندروسترون افزایش تولید اندوژن
جزئیات محصول:

آندروژن مواد اولیه دارویی Dehydroepiandrosterone افزایش تولید درونی

شرح

Dehydroepiandrosterone (DHEA)، همچنین به نام آندروستونولون شناخته می شود، یک هورمون استروئیدی اندوژن است. این یکی از فراوانترین استروئید های گردش خون در انسان است که در غدد فوقانی، قارچ ها و مغز تولید می شود، در حالی که به عنوان یک ماده متابولیک در بیوسنتز استروئیدهای جنسی آندروژن و استروژن نقش دارد. با این حال، DHEA همچنین دارای انواع مختلف اثرات بیولوژیکی بالقوه در حق خود است، اتصال به مجموعه ای از گیرنده های سطح هسته و سلول، و عمل به عنوان neurosteroid و نورورتیفین.

عملکرد بیولوژیکی

1. به عنوان یک آندروژن

DHEA و دیگر آندروژن های آدرنال مانند آندروستندین، اگرچه آندروژن نسبتا ضعیف هستند، مسئول اثرات آندروژنی آدنارچ، مانند رشد موهای زودرس و زیر بغل، بوی بدن بزرگسالان، افزایش چرب شدن مو و پوست و آکنه خفیف است. زنان مبتلا به سندرم بی حساسیت آندروژن (CAIS)، که دارای گیرنده آندروژن غیرفعال (AR) هستند و به اثرات آندروژنیک DHEA و سایر آندروژن ها ایمنی دارند، موهای ناحیه ای و موی کمر و موی کم و یا کم عمق دارند ، نشان دهنده نقش DHEA، تستوسترون و دیگر آندروژن ها در رشد مو در هر دو آدرنال و Pubarche است.

2. به عنوان یک عصاره استروئیدی

DHEA به عنوان یک عصاره استروئید و نوروتروفین اثرات مهمی در سیستم عصبی مرکزی دارد.

متابولیسم

DHEA به DHEA-S تبدیل شده توسط سولفات در موقعیت C3β از طریق آنزیم های Sulf2A1 سولفوتانسفرازاز و به میزان کم SULT1E1. این به طور طبیعی در قشر آدرنال و در طول متابولیسم اولیه در کبد و روده اتفاق می افتد زمانی که DHEA خارجی به صورت خوراکی تجویز می شود. سطح DHEA-S در گردش حدود 250 تا 300 برابر DHEA است. DHEA-S به نوبه خود می تواند به DHEA در بافت های محیطی از طریق استروئید سولفاتاز (STS) تبدیل شود.

نیمه عمر DHEA کوتاه تنها 15 تا 30 دقیقه است. در مقابل، نیمه عمر DHEA-S در 7 تا 10 ساعت به مراتب بیشتر است. همانطور که DHEA-S می تواند به DHEA تبدیل شود، آن را به عنوان یک مخزن گردش برای DHEA عمل می کند، در نتیجه طول مدت DHEA را افزایش می دهد.

متابولیت DHEA شامل DHEA-S، 7α-هیدروکسی DHEA، 7β-هیدروکسی DHEA، 7 کتو DHEA، 7α - هیدروکسی اپیدروسترون و 7β - هیدروکسی اپیدروسترون، و همچنین آندروستندیل و آندروستندین.

کاتالوگ محصولات

تخمیر (آغاز مواد و مواد اولیه) سنتز شیمیایی (واسطه)
4-آندوسستیندیون (4-AD) Dehydroepiandrosterone (DHEA)
1،4-androstadienedione (ADD) اپیدروسترون
9a - هیدروکسی 4 - آندراستندین (9 - OH - 4 - AD) Androstanolone
21 - هیدروکسی - 20 - methylpregn - 4 - یون - 3 - یک (Bisnoralcohol، BA) مستانولون
سیتولاکتون (δ-لکتون) 17a-هیدروکسی پروژسترون
11 a، 17 a - دی هیدروکسی پروژسترون 19-nor-4-androstenedione
11 a - هیدروکسی کانرنون متیل دی اندون (اترا -4،9 دیئین -3،17-دیون)
3b، 7a، 15a - trihydroxyandrost - 5 - ene - 17 - one ترترن استات (3TR)
ترترین 21 - متيل (5ST)
سنتز شیمیایی (API) کانرنون
اسپیرنولاکتون استرن
استنزولول
پروژسترون سنتز شیمیایی (API)
اتراستیل و استرها تستوسترون و استرها
استریول ناندرولون و استرها
آلترنژست بولدنون و استرها
Trenbolone و استرها
متنولون و استرس

2426-02-0 پودر ریزش مو 3،4،5،6، - آنهیدر تراهیدروفتالیک TMMA

  • 2426-02-0 پودر ریزش مو 3،4،5،6، - آنهیدر تراهیدروفتالیک TMMA
جزئیات محصول:

مواد TMMA مواد اولیه برای رزین های پلی استر غیر اشباع و سخت کننده رزین های اپوکسی 2426-02-0


شرح

ما بسیاری از شیمیدانان را در مدیریت میانه با مواد شیمیایی مختلف شیمی آلی، شیمیایی دارویی، مواد OLED، تجربه مواد و مواد غنی سازی مواد داریم، بسیاری از آنها در خارج از کشور آموزش دیده اند. با این تیم، ما توانایی حمایت از انواع پروژه های شیمی را داریم.

ما در طول سالها تجربه غنی در صادرات به اروپا و ایالات متحده و دیگر کشورها داریم. حمل و نقل حمل و نقل ما دارای توانایی کارآیی ترخیص کالا از گمرک در کشورهایی مانند اروپا و ایالات متحده است. هنگامی که در شرکت ما سفارش می دهید، ما بلافاصله حمل و نقل و به روز رسانی اطلاعات ردیابی را برای شما از طریق ایمیل. علاوه بر این، ما همچنین می توانید خدمات درب به درب تحویل به دفتر و یا کارخانه خود را به طور مستقیم توسط حمل و نقل ما.

استفاده

این محصول به طور عمده در حشره کش ها، میان وعده های آفت کش چای گل رز، رزین های پلی استر غیر اشباع، سخت کننده های رزین های اپوکسی و پلاستیک ها استفاده می شود.

مشخصات

ظاهر جامد جامد زرد
خلوص ≥96.0٪

بسته بندی

25 کیلوگرم / کیسه، 500 کیلوگرم / کیسه

ذخیره سازی

این محصول باید هوادهی، خورشید، رطوبت و دور از آن باشد. مدت نگهداری یک سال است.

نام محصول
3،4،5،6، آنهیدرید تراهیدروفتالیک (TMMA)
CAS NO: 2426-02-0
فرمول مولکولی
فرمول شیمیایی: C8H8O3
فرمول ساختاری:
وزن مولکولی: 152.15
شاخص های فنی
جامد جامد زرد، ≧ 96.0٪
استفاده کنید
این محصول به طور عمده در حشره کش ها، میان وعده های آفت کش چای گل رز، رزین های پلی استر غیر اشباع، سخت کننده های رزین های اپوکسی و پلاستیک ها استفاده می شود.
بسته بندی
25 کیلوگرم / کیسه
ذخیره سازی
این محصول باید از نظر خورشید، رطوبت و دور از گرما باشد. دوره نگهداری یک سال است.

مزیت اصلی

ما می توانیم costomers با خدمات بسته بندی "یک مرحله ای" را از تحقیق، توسعه، تولید، صادرات و غیره فراهم کنیم.
قدرت قوی تحقیق و توسعه فناوری در سطح پیشرو، برای همیشه، به نوبه خود، به ارائه خدمات بهتر مشتریان است.
ما گواهی ISO و SGS داریم که مشتریان را بیشتر راضی و مطمئن می شود.
بیش از 10 سال تجربه صادرات، ما می توانیم با خدمات حرفه ای بیشتری ارائه دهیم.
مخلوط کردن و محصولات مختلف در یک PCL، کارایی کار برای مشتریان را افزایش می دهد.
مقر اصلی این شرکت در شانگهای، شانگهای یکی از بزرگترین بندر جهان است که مناسب برای ارائه خدمات لجستیک است.

اطلاعات تماس
Shanghai Poochun Industry Co.,Ltd

تلفن: 86-21-20935130

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)