شانگهای Poochun شرکت صنعت، با مسئولیت محدود

خانه

Shanghai Poochun Industry Co.,Ltd

گواهی
کیفیت خوب مواد اولیه دارویی برای فروش
کیفیت خوب مواد اولیه دارویی برای فروش
چت IM آنلاین در حال حاضر

Shanghai Poochun Industry Co.,Ltd

1 2 3 4 5
Shanghai Poochun Industry Co.,Ltd Shanghai Poochun Industry Co.,Ltd Shanghai Poochun Industry Co.,Ltd Shanghai Poochun Industry Co.,Ltd Shanghai Poochun Industry Co.,Ltd
Office Building Factory Office Area Meeting Room Central Control Room

شرکت اطلاعات:

نوع کسب و کار : سازنده
شرکت تجاری
صفحه اصلی بازار : آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
در سراسر جهان
مارک های : PooChun
فروش سالانه : 4000000-6000000
سال تاسیس : 2010
صادرات کامپیوتر : 90% - 100%

شانگهای Poochun صنعت شرکت با مسئولیت محدود یک شرکت نوآورانه، یک تولید کننده جهانی مواد شیمیایی و دارویی و تامین کنندگان مواد اولیه است. شرکت متخصص در تولید عصاره گیاهی، آمینو اسیدها، غذای عملکردی، مکمل های غذایی، لوازم آرایشی، شیمیایی خوب، بیوشیمی، دارویی و محصولات واسطه آن برای ارائه کیفیت، ثبات و امنیت مواد فعال است. روحیه شرکت "فلسفه کسب و کار صحیح، ابتکار نوآوری، مبتنی بر عملی"، تیم مدیریت موثر و عملی در توسعه شرکت برای ایجاد پایه محکم و همچنین به تدریج "Poochun" را به عنوان یک نام تجاری برای رهبر صنعت ایجاد می کند.

ما مشارکت های استراتژیک را با بسیاری از شرکت های تولید گواهینامه (ISO9001، ISO22000، HACCP، SFDA-GMP، FDA-GMP، NSF-GMP، EDQM-CEP، KFDA-GMP، KOSHER، HALAL) ایجاد کرده ایم و برای کنترل اطمینان کیفیت بالا محصولات ما. ما پیشرفته استخراج، انزوا، تصفیه، سنتز، تجهیزات تخمیر و فن آوری با تجربه تولید غنی و سیستم کنترل کیفیت دقیق، و ما ساخته شده است یک سیستم فروش خدمات کامل، محصولات به اروپا، شمال و جنوب امریکا، شرق میانه و آسیا اقیانوس آرام و دیگر پنج قاره و مقابله با خط مقدم در کشور، شهرت بین المللی خوب را به دست آورد.

ما بر این باوریم که کیفیت زندگی شرکت ما است. ما تولید محصولات خود را در مطابق با ISO9001: 2000 سیستم مدیریت کیفیت در طول کل روند تولید مطابق است. "کیفیت قابل اعتماد و خدمات عالی" تعهد ما به هر مشتری است، ما به طور جدی معتقدیم موفقیت مشتری ما موفقیت ما است. در Poochun، ما همیشه متعهد به دادن مشتریان ما محصولات و خدمات قابل اعتماد است که آنها انتظار دارند و شایسته هستند.

اطلاعات تماس
Shanghai Poochun Industry Co.,Ltd

تلفن: 86-21-20935130

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)